Home / Gebieden / Abu Dhabi/ Zayed City
De toekomstige overheids- en zakenhub van Abu Dhabi.

Zayed City

Zayed City (voorheen Capital District / Khalifa City C) is een masterplan-wijk tussen Mohammed bin Zayed City en de luchthaven. Onderdeel van Plan Abu Dhabi 2030. Doel: 370,000 inwoners, overheidskantoren, ambassades en de regionale hoofdkantoren van Fortune 500-bedrijven. Stabiele huurrendementen van 6-7%.

Hoofdontwikkelaar Overheid van Abu Dhabi + private ontwikkelaars Capital District · Government Quarter · Embassy District Urban · government-business · master-planned
6–7%
Huurrendement
370K inwoners
Beoogd inwoneraantal
~5 min
Afstand tot luchthaven
BEREIKBAARHEID

Waar Zayed City ligt.

Busstation Zayed City + toekomstige metroplannen.

Rijtijden

Zayed International Airport~5 min
Abu Dhabi Downtown~25 min
Yas Island~15 min

Metro & openbaar vervoer

Planned
Toekomstige metroplannen in het kader van Plan Abu Dhabi 2030.

Hoofdwegen

Sheikh Zayed Bin Sultan Street
LEVEN IN DE WIJK

Een compleet leven — zonder uw woning te verlaten.

Onderwijs

  • Internationale scholen gepland in het masterplan

Gezondheidszorg

  • Medische centra gepland

Winkelen

  • Winkelcentra in de planning

Recreatie

  • Parken, groene zones, wellnesscomplexen

Bezienswaardigheden

  • Government Quarter
  • Embassy District
DE CIJFERS

De cijfers. Geen opsmuk.

Zayed City is het regeringsverhaal van Abu Dhabi — een district dat is bestemd om het administratieve en zakelijke hart van de hoofdstad te worden. Waardestijging op een termijn van 5 tot 10 jaar hangt af van het tempo waarin Plan Abu Dhabi 2030 wordt gerealiseerd.

6–7%
Bruto huurrendement · gemiddelde stadsprijs ~6.5% (Abu Dhabi)
1,000–1,500 AED/sqft
Huidige prijs · per sq.ft
12–18 AED per m² AED/sqft
Servicekosten · per jaar
Gem. prijs per sq.ft · 2024–2026 ▲ +25% over 2 jaar
202420252026
1-2BR apartment6–7%
Villas5–6%
CIJFERS INDICATIEF, GEEN GARANTIE · PER 2026-05-26
PAST HET BIJ U?

Voor wie Zayed City het beste bij u past.

Zeer geschikt als u…
  • Langetermijninvesteerders met een horizon van 5 tot 10 jaar
  • Overheidsprofessionals die in het Government Quarter zullen werken
0
7 PROJECTEN IN ZAYED CITY

Wat er beschikbaar is op dit moment.

Direct uit de catalogus — gesorteerd op laagste prijs.

GOED OM TE WETEN

Veelgestelde vragen over Zayed City.

Wat is het verwachte rendement?+

Rendement voor appartementen: 6-7%. Villa's: 5-6%.

Wanneer wordt het gebied ontwikkeld?+

De voltooiing van het masterplan wordt naar verwachting in 2030 gerealiseerd in het kader van Plan Abu Dhabi 2030.

Wat maakt Zayed City strategisch belangrijk?+

Voorheen het Capital District / Khalifa City C, is Zayed City via een masterplan ontworpen als het toekomstige regerings- en zakencentrum van Abu Dhabi — bestemd voor overheidskantoren, ambassades en regionale hoofdkantoren van Fortune 500-bedrijven, met een streefcijfer van 370,000 inwoners. Gelegen tussen Mohammed bin Zayed City en de luchthaven, is het een langetermijninvestering in de administratieve groei van de hoofdstad in het kader van Plan Abu Dhabi 2030.

Hoe is de ligging en de bereikbaarheid?+

Zayed City ligt op slechts ~5 minuten van Zayed International Airport, ongeveer 15 minuten van Yas Island en circa 25 minuten van Abu Dhabi Downtown, met toegang via Sheikh Zayed Bin Sultan Street. Er is vandaag een busstation Zayed City en toekomstige metroplannen in het kader van Plan Abu Dhabi 2030 — de huidige bereikbaarheid is dus gericht op de weg, waarbij railverbindingen worden verwacht naarmate het district verder ontwikkelt.

Voor wie is dit gebied het meest geschikt?+

Het is ideaal voor langetermijninvesteerders met een horizon van 5 tot 10 jaar en overheids- en bedrijfsprofessionals die in het Government Quarter en het Embassy District zullen werken. Met een stabiel rendement van 6–7% voor appartementen — nabij de Abu Dhabi-benchmark van ~6.5% — ligt de aantrekkingskracht in een vast inkomen plus waardestijging gekoppeld aan het tempo van de masterplanrealisatie, in plaats van een snelle doorverkoop.

Welke kosten en verblijfsvoordelen kan ik verwachten?+

Kopers betalen de standaard eenmalige overdrachtsbelasting in de VAE en geen jaarlijkse onroerendgoedbelasting; de servicekosten bedragen hier ongeveer 12–18 AED per m². Met prijzen rond de AED 1,000–1,500 per sqft kunnen veel appartementen en de meeste villa's de drempel van AED 2M voor het Golden Visa overschrijden, wat een verblijf van 10 jaar oplevert, terwijl aankopen vanaf AED 750K in aanmerking kunnen komen voor een investeerdersvisum van 2 jaar. Bevestig de geschiktheid per eenheid.

WELLICHT OOK INTERESSANT

Vergelijkbare gebieden.

Chat with Lana