Home / Gebieden / Dubai/ Expo City
De historische Expo 2020-locatie, opnieuw vormgegeven als een culturele en residentiële wijk.

Expo City

Expo City Dubai is het Expo 2020-terrein, herrezen als een gemengd bestemmingsgebied met residentiële, zakelijke, culturele en entertainmentvoorzieningen. Gelegen direct naast Al Maktoum International Airport (DWC) en Dubai South, maakt het deel uit van het Dubai 2040 masterplan. +9% groei in zes maanden, met een mediaan van 1,900 AED per sqft. Aantrekkelijke huurrendementen: tot 8% voor appartementen met 1 slaapkamer, lager voor villa's. De meeste projecten zijn off-plan met opleveringen in 2026-2028 en een verwachte waardestijging van 10-15% tegen 2027.

Hoofdontwikkelaar Expo City Dubai (in overheidshanden) Opgericht 2022 (post-Expo) Mangrove · Sky · Avenue · Pulse · Al Waha Residences Mixed-use · cultural-business · freehold
tot 8%
Huurrendement (1 slaapkamer)
~1,900 AED
Mediaanprijs per sqft
~5 min
Afstand tot luchthaven DWC
BEREIKBAARHEID

Waar Expo City ligt.

Expo City ligt aan de E311-corridor en grenst direct aan Dubai South, met een uitstekende bereikbaarheid van de luchthaven.

Rijtijden

Al Maktoum International Airport (DWC)~5 min
Dubai South~5 min
Dubai Marina~25 min
Downtown~35 min

Metro & openbaar vervoer

Red Line · Operational
Dichtstbijzijnde station momenteel: Expo 2020 Metro Station (Route 2020 / Red Line)
Een metrostation dat sinds 2020 in gebruik is — een van de belangrijkste troeven van de buurt. De Gold Line, die in 2032 wordt geopend, zal de connectiviteit verder verbeteren.

Hoofdwegen

Sheikh Mohammed Bin Zayed RoadE311
Expo Road
LEVEN IN DE WIJK

Een compleet leven — zonder uw woning te verlaten.

Onderwijs

  • Het masterplan omvat internationale scholen
  • GEMS Founders School (Dubai South, ~10 min)

Gezondheidszorg

  • Klinieken op het terrein van Expo City
  • Mediclinic Dubai South (~10 min)

Winkelen

  • Expo City Mall — een nieuw winkelcentrum
  • Souk South (Dubai South, ~10 min)
  • Dubai Outlet Mall (~20 min)

Recreatie

  • Al Wasl Plaza — de grote koepel van Expo 2020
  • Surreal Water Feature
  • Dubai Exhibition Centre + Conferentie
  • Parken, wandelroutes en internationale culturele restaurants

Bezienswaardigheden

  • Al Wasl Plaza + de grote koepel
  • Sustainability Pavilion (Terra)
  • Mobility Pavilion (Alif)
  • UAE Pavilion
DE CIJFERS

De cijfers. Geen opsmuk.

Expo City is een van de sterkste ontwikkelingen binnen het Dubai 2040 masterplan — de historische locatie van Expo 2020, grenzend aan wat de grootste luchthaven ter wereld zal worden, en bediend door een operationeel metrostation. De prijzen stegen met +9% in slechts zes maanden (2026), met een verdere stijging van 10-15% verwacht tegen 2027. De meeste woningen zijn off-plan met opleveringen in 2026-2028 en flexibele betalingsplannen.

4–8%
Bruto huurrendement · gemiddelde stadsprijs ~6.8%
~1,900 AED/sqft
Huidige prijs · per sq.ft
13–18 AED per sqft AED/sqft
Servicekosten · per jaar
Gem. prijs per sq.ft · 2023–2026 ▲ +58% over 3 jaar
2023202420252026
1BR apartment7–8%
2BR apartment5.5–7%
3BR apartment4–5.5%
CIJFERS INDICATIEF, GEEN GARANTIE · PER 2026-05-26
PAST HET BIJ U?

Voor wie Expo City het beste bij u past.

Zeer geschikt als u…
  • Buy-to-let investeerders die op zoek zijn naar hoge rendementen op 1-slaapkamer units (tot 8%)
  • Off-plan investeerders die mikken op opleveringen in 2026-2028 met flexibele betalingsplannen
  • Professionals die werken in Dubai South / DWC
Kijk verder als u…
  • Kopers die op zoek zijn naar nabijheid van Downtown — op 35 minuten rijafstand
15 PROJECTEN IN EXPO CITY

Wat er beschikbaar is op dit moment.

Direct uit de catalogus — gesorteerd op laagste prijs.

OFF-PLAN
Dubai South

Beachfront Gates in Expo City, Dubai

1-3 slaapkamers Oplevering Q4 2026
Vanaf
1,173,924AED
OFF-PLAN
Emaar Properties

Emaar Terra Heights in Expo Living, Expo City, Dubai

1-2 slaapkamers Oplevering Q1 2029
Vanaf
1,400,000AED
OFF-PLAN
Emaar Properties

Terra Gardens in Dubai Expo City, Dubai

1-3 slaapkamers Oplevering Q4 2029
Vanaf
1,550,000AED
OFF-PLAN
Emaar Properties

Emaar Terra Woods in Expo Living by Emaar, Dubai

1-3 slaapkamers Oplevering Q1 2030
Vanaf
1,599,888AED
PRE-LAUNCH
Emaar Properties

Emaar Terra Woods in Expo Living by Emaar, Dubai

1-3 Slaapkamers Oplevering Q1 2030
Vanaf
1,599,888AED
OFF-PLAN
Expo City Dubai

Expo City Dubai Expo Valley Views - Roudah, Dubai

1-3 Bedroom Oplevering Q4 2029
Vanaf
1,692,000AED
OFF-PLAN
Expo City Dubai

Al Waha Residences in Expo City, Dubai

1-2 slaapkamers Oplevering Q4 2026
Vanaf
1,700,000AED
OFF-PLAN
Expo City Dubai

Sky Residences in Expo City, Dubai

1-3 slaapkamers Oplevering Q4 2026
Vanaf
1,700,000AED
OFF-PLAN
Expo City Dubai

Expo Valley Views in Expo City, Dubai

1-3 slaapkamers Oplevering Q2 2029
Vanaf
1,820,000AED
OFF-PLAN
Expo City Dubai

Sidr Residences in Expo City, Dubai

1-4 slaapkamers Oplevering Q4 2028
Vanaf
1,880,000AED
OFF-PLAN
Expo City Dubai

Mangrove Residences – Tower 1 in Expo City, Dubai

1-4 slaapkamers Oplevering Q1 2026
Vanaf
1,890,000AED
OFF-PLAN
Expo City Dubai

Yasmina Villas in Expo Valley, Expo City, Dubai

4-5 slaapkamers Oplevering Q4 2025
Vanaf
6,100,000AED
OFF-PLAN
Expo City Dubai

Al Wasl in Expo City, Dubai

Retail space Oplevering Q4 2025
Vanaf
6,200,000AED
OFF-PLAN
Expo City Dubai

Maha Villas in Expo Valley, Expo City, Dubai

5 slaapkamers Oplevering To Be Announced Soon
Vanaf
13,000,000AED
PRE-LAUNCH
Expo City Dubai

Al Waha Residences 2 in Expo City, Dubai

1-2 slaapkamers Oplevering Announcing - Soon
Vanaf
GOED OM TE WETEN

Veelgestelde vragen over Expo City.

Wat maakt Expo City bijzonder?+

De historische locatie van Expo 2020 + een operationeel metrostation + nabijheid van DWC (5 min) + de prominente positie binnen het Dubai 2040 masterplan. Een gebied met een sterk potentieel voor waardestijging op een termijn van 3-5 jaar.

Welk rendement kan ik verwachten?+

Huurrendement voor 1 slaapkamer: tot 8%. Voor 2 slaapkamers: 5.5-7%. Voor 3 slaapkamers: 4-5.5%. Verwachte waardestijging: 10-15% tegen 2027.

Wat is de instapprijs?+

Appartement met 1 slaapkamer: AED 1.0-1.5 miljoen. Appartement met 2 slaapkamers: 1.6-2.4 miljoen. Appartement met 3 slaapkamers: 2.5-4 miljoen. De meeste projecten zijn off-plan met een 10/70/20 betalingsplan.

WELLICHT OOK INTERESSANT

Vergelijkbare gebieden.

Chat with Lana