Home / Ontwikkelaars / Tomorrow World Group
Ontwikkelaar · UAE off-plan

Tomorrow World Group

Tomorrow World Group is een vooruitstrevend vastgoedbedrijf dat de leiding heeft over moderne residentiële en commerciële vastgoedontwikkelingen. Het bedrijf richt zich op het creëren van innovatieve leefomgevingen die doordacht ontwerp combineren met dagelijks comfort. Elk project is gebaseerd op internationale standaarden en langetermijnplanning.

Opgericht 2022 Oprichter Xu Ma Hoofdkantoor Ubora Towers, Business Bay, Dubai RERA-geregistreerd
2022
Opgericht
Luxe
Segment
DE STAAT VAN DIENST

Tomorrow World Group's trackrecord.

Een toonaangevende projectontwikkelaar in Dubai voor luxe vastgoed, bekend om Tomorrow 166 op de Dubai Islands en de Tomorrow Commercial Tower

Opleveringsrecord

Ontwikkelingsportfolio van AED 8 miljard

Jaren actief

4.

Financiële kracht

Ontwikkelingsportfolio van AED 8 miljard

Opgericht2022
OprichterXu Ma
HoofdkantoorUbora Towers, Business Bay, Dubai
TypeSubsidiary of Tomorrow World Group (a conglomerate established in 2002)
Actieve projecten4
Instapprijsvanaf 899K AED
SIGNATURE COMMUNITIES

Tomorrow World Group vlaggenschip bestemmingen.

Apartments
Tomorrow 166
~50 appartementen met 1 tot 3 slaapkamers op de Dubai Islands, vanaf AED 2,050,000, 60/40-betalingsplan, oplevering Q2 2027
Commercial tower
Tomorrow Commercial Tower
Een icoon van moderne architectuur
WAT HEN ONDERSCHEIDT

Wat maakt Tomorrow World Group bijzonder.

Vastgoedtypes AppartementenCommercieel
Prijssegment Luxe

Kenmerkende stijl

Design, technologie en investeringswaarde voor zowel residentiële als commerciële projecten

Betalingsplannen

60/40-betalingsplan

4 ACTIEF PROJECTEN

Alle projecten van Tomorrow World Group.

Live uit de catalogus — gesorteerd van laagste naar hoogste prijs. Klik op een kaart voor de volledige vastgoedpagina.

GOED OM TE WETEN

Veelgestelde vragen over Tomorrow World Group.

Is Tomorrow World Properties een betrouwbare ontwikkelaar?+

Een toonaangevende ontwikkelaar in Dubai van luxe vastgoed, bekend om Tomorrow 166 op de Dubai Islands en de Tomorrow Commercial Tower, met 4 jaar ervaring

Wat kenmerkt de projecten van Tomorrow World Properties?+

Design, technologie en investeringswaarde voor zowel residentiële als commerciële projecten

In welk marktsegment is Tomorrow World Properties actief?+

Tomorrow World Properties is actief in het luxe segment. Vastgoedtypes: appartementen · commercieel.

Wat zijn de gebruikelijke betalingsplannen?+

60/40-betalingsplan

WELLICHT OOK INTERESSANT

Vergelijkbare ontwikkelaars.

Chat with Lana