Home / Ontwikkelaars / MAAM Group Developer
Ontwikkelaar · UAE off-plan

MAAM Group Developer

MAAM Group Developer is een gevestigd bedrijf dat zich richt op de bouw van moderne, functionele communities die zijn ontworpen om de levenskwaliteit te verbeteren. Het bedrijf combineert nauwkeurige planning, slim ontwerp en praktische oplossingen die zijn afgestemd op de behoeften van kopers. Elk project biedt efficiënte ruimtes en zorgvuldige planning, bedoeld om een comfortabele woonervaring en langetermijnwaarde te leveren.

Opgericht 2005 Hoofdkantoor Abu Dhabi, VAE
2005
Opgericht
Middensegment
Segment
DE STAAT VAN DIENST

MAAM Group Developer's trackrecord.

Een van de grootste vastgoedgroepen in Abu Dhabi; bekend om de hoge servicestandaarden, de sterke vraag naar hun projecten en betrouwbare vastgoedoplossingen.

Opleveringsrecord

Opgericht in 2005; actief in vastgoedontwikkeling, vastgoedbeheer, facilitair beheer, bouwadvies en sport/fitness. Een van de grootste groepen in Abu Dhabi.

Financiële kracht

Een gevestigd platform in Abu Dhabi met gediversifieerde vastgoed- en aanverwante activiteiten.

Opgericht2005
HoofdkantoorAbu Dhabi, VAE
Actieve projecten1
Instapprijsvanaf 2.1M AED
SIGNATURE COMMUNITIES

MAAM Group Developer vlaggenschip bestemmingen.

Apartments
Leaf Tower
Een hoogwaardig residentieel project in Dubai dat de visie van MAAM Group op wooneenheden perfect weerspiegelt.
WAT HEN ONDERSCHEIDT

Wat maakt MAAM Group Developer bijzonder.

Vastgoedtypes AppartementenGemengd gebruikResidentieel
Prijssegment Middensegment

Kenmerkende stijl

Een veelzijdig vastgoedplatform gericht op de duurzaamheid van vastgoed, operationele efficiëntie en voorspelbare vraag; residentiële en mixed-use projecten in gevestigde stedelijke omgevingen.

1 ACTIEF PROJECT

Alle projecten van MAAM Group Developer.

Live uit de catalogus — gesorteerd van laagste naar hoogste prijs. Klik op een kaart voor de volledige vastgoedpagina.

GOED OM TE WETEN

Veelgestelde vragen over MAAM Group Developer.

Is het bedrijf een betrouwbare projectontwikkelaar?+

Een van de grootste vastgoedgroepen in Abu Dhabi; bekend om de hoge servicestandaarden, de sterke vraag naar hun projecten en betrouwbare vastgoedoplossingen. Actief sinds 2005.

Wat kenmerkt de projecten van deze ontwikkelaar?+

Een veelzijdig vastgoedplatform gericht op de duurzaamheid van vastgoed, operationele efficiëntie en voorspelbare vraag; residentiële en mixed-use projecten in gevestigde stedelijke omgevingen.

Op welk marktsegment richt de ontwikkelaar zich?+

De ontwikkelaar is actief in het middensegment. Vastgoedtypes: Appartementen · Gemengd gebruik · Residentieel.

WELLICHT OOK INTERESSANT

Vergelijkbare ontwikkelaars.

Chat with Lana