Home / Ontwikkelaars / Eagle Hills
Internationale ontwikkelaar in Abu Dhabi — Ramhan Island, Maryam Island.

Eagle Hills

Eagle Hills is een internationaal bedrijf met hoofdkantoor in Abu Dhabi, opgericht in 2014 door Mohamed Alabbar (oprichter van Emaar, de ontwikkelaar achter de Burj Khalifa). Hun DNA: grootschalige waterfront master developments op internationale bestemmingen, van Kroatië tot Marokko. In de VAE is men actief op Ramhan Island (Abu Dhabi), Maryam Island (Sharjah) en Saraya Aqaba (Jordanië). In Georgië bouwt men twee vlaggenschip mastercommunities: Gonio Yachts & Marina aan de Zwarte Zeekust nabij Batumi, en Tbilisi Waterfront aan de oevers van de rivier de Koera. De ontwikkelaar staat bekend om de sterke nadruk op een hoge bouwkwaliteit.

Opgericht 2014 Oprichter Mohamed Alabbar Hoofdkantoor Abu Dhabi, Verenigde Arabische Emiraten ~400 medewerkers RERA-geregistreerd
2014
Opgericht
Alabbar
Oprichter
5+ landen
Werkgebied
DE STAAT VAN DIENST

Eagle Hills's trackrecord.

'Het internationale Emaar' — Alabbar is de oprichter en het DNA is vergelijkbaar: grootschalige master developments met een sterke nadruk op kwaliteit. De projecten worden beschouwd als het hogere middensegment, ondersteund door een relatief sterk merk.

Opleveringsrecord

Eagle Hills heeft een stabiele staat van dienst wat betreft opleveringen — Maryam Island is succesvol opgeleverd en de internationale projecten (Jordanië, Servië) vorderen gestaag. Het karakter van het bedrijf: grootschalige ontwikkelingen met een tijdshorizon van 10 tot 15 jaar.

Jaren actief

Meer dan 11 jaar (sinds 2014). 10+ opgeleverde projecten

Financiële kracht

Particulier bedrijf, met steun van vooraanstaande figuren in de VAE en gevestigde investeerders. Internationale geografische diversificatie vermindert het risico van een enkele markt. Strategische partners zijn onder andere de overheid van Abu Dhabi.

Opgericht2014
OprichterMohamed Alabbar
HoofdkantoorAbu Dhabi, Verenigde Arabische Emiraten
TypePrivate
Actieve projecten6
Instapprijsvanaf 861K AED
SIGNATURE COMMUNITIES

Eagle Hills vlaggenschip bestemmingen.

New luxury island
Ramhan Island (Abu Dhabi)
Het vlaggenschipproject van Eagle Hills in Abu Dhabi — een kunstmatig eiland met luxe villa's, een jachthaven, een golfbaan en een privéstrand. Aanzienlijk potentieel voor waardestijging.
Luxury freehold island
Maryam Island (Sharjah)
Een kunstmatig eiland in Sharjah — een van de zeldzame freehold-zones in het emiraat. Appartementen en townhouses met zeezicht.
Master development in Jordan
Saraya Aqaba (Jordanië)
Een grootschalige ontwikkeling aan de Golf van Akaba — met hotels, villa's en recreatievoorzieningen. Het internationale vlaggenschipproject van Eagle Hills.
Urban district in Europe
Belgrade Waterfront (Servië)
Een uitgestrekte master development in het centrum van Belgrado — met torens, retail en hotels.
WAT HEN ONDERSCHEIDT

Wat maakt Eagle Hills bijzonder.

Vastgoedtypes Eilandvilla'sTownhousesAppartementen in woontorensRetail / commercieel
Prijssegment Premium (midden tot luxe)

Kenmerkende stijl

Eagle Hills is gespecialiseerd in grootschalige master developments — niet één enkele toren, maar een volledige stad. De standaard: eilanden, open communities, privéstranden en jachthavens. Sterke gelijkenis met Emaar in de aanpak van de masterplanning.

Betalingsplannen

Standaard betalingsplannen gekoppeld aan de bouwvoortgang. Voor nieuwe masterprojecten — opties van 60/40 of 70/30.

DE EERLIJKE BLIK

Sterke punten & aandachtspunten.

Waar Eagle Hills schittert
  • Grootschalige masterontwikkelingen — aanzienlijk potentieel voor waardestijging
  • Ramhan Island = een nieuwe ontwikkeling in Abu Dhabi met luxe potentieel
  • Maryam Island = een van de zeldzame zones met volledige eigendom (freehold) in Sharjah
  • Oprichter met een staat van dienst bij Emaar = een stabiel merk
Aandachtspunten
  • Lange opleveringstermijnen — masterontwikkelingen hebben 5-15 jaar nodig om tot wasdom te komen
  • Geduldig kapitaal vereist — een lange investeringshorizon
  • Afhankelijkheid van de voltooiing van de omliggende infrastructuur (bruggen, wegen)
  • Merkwaarde minder gevestigd dan bij het al lang bestaande Emaar
6 ACTIEF PROJECTEN

Alle projecten van Eagle Hills.

Live uit de catalogus — gesorteerd van laagste naar hoogste prijs. Klik op een kaart voor de volledige vastgoedpagina.

GOED OM TE WETEN

Veelgestelde vragen over Eagle Hills.

Wat is de band tussen Eagle Hills en Emaar?+

Mohamed Alabbar heeft beide opgericht. Eagle Hills werd in 2014 opgericht als het internationale luxe platform van Alabbar. Het karakter van het bedrijf lijkt op dat van Emaar, maar dan op een hoger niveau en op internationale schaal.

Is Eagle Hills een betrouwbare ontwikkelaar?+

Ja — een oprichter met een staat van dienst bij Emaar, 11 jaar operationeel en een trackrecord van succesvolle internationale projecten. Het risico is laag tot gematigd.

Wat is Ramhan Island?+

Een nieuw luxe eilandproject in Abu Dhabi van Eagle Hills — met luxe villa's, een jachthaven, een golfbaan en een privéstrand. De oplevering wordt verwacht in 2027-2029. Potentieel voor waardestijging op de middellange termijn.

Wat is Maryam Island?+

Een van de zeldzame zones met volledige eigendom (freehold) in Sharjah — een kunstmatig eiland met appartementen en rijwoningen (townhouses) en uitzicht op zee. Een onderscheidende optie voor buitenlandse kopers in Sharjah.

WELLICHT OOK INTERESSANT

Vergelijkbare ontwikkelaars.

Chat with Lana