Home / Ontwikkelaars / Cosmo Developments
Ontwikkelaar · UAE off-plan

Cosmo Developments

Cosmo Developments is het vlaggenschipmerk van Reportage Group (onder leiding van CEO Andrea Nucera). Het project dat de vastgoedmarkt op zijn grondvesten deed schudden: BRABUS Island in Al Seef / Al Raha Beach (Abu Dhabi), in partnerschap met het Duitse Brabus GmbH — 352 appartementen + 96 branded villa's, waarbij $1.1 miljard (4.2B AED) in slechts 48 uur werd verkocht. Oplevering Q1 2029. Een andere samenwerking: Shoma Bay ($410M) in Miami, in partnerschap met Shoma Group.

Oprichter Andrea Nucera (CEO, Reportage Group) Hoofdkantoor Abu Dhabi, Verenigde Arabische Emiraten RERA-geregistreerd
Ultra-luxe
Segment
$1.1B
BRABUS Island
Reportage Group
Moederbedrijf
DE STAAT VAN DIENST

Cosmo Developments's trackrecord.

Wereldwijd verkooprecord — BRABUS Island vestigde een record van $1.1 miljard in slechts 48 uur. Het vlaggenschipmerk van Reportage Group (een van de grootste ontwikkelaars in de VAE, opgericht in 2014). Een onderscheidende mix: performance automotive-esthetiek (Brabus) + luxe wonen.

Opleveringsrecord

BRABUS Island — 352 appartementen + 96 branded villa's in Abu Dhabi. $1.1B verkocht in 48 uur. Oplevering Q1 2029. Taormina Village (townhouses in Dubailand), Diva Towers (Yas Island), Shoma Bay ($410M, Miami).

Financiële kracht

Ondersteund door Reportage Group (50+ projecten, duizenden opgeleverde eenheden). Het succes van BRABUS Island wijst op een sterke vraag naar branded luxury-producten.

OprichterAndrea Nucera (CEO, Reportage Group)
HoofdkantoorAbu Dhabi, Verenigde Arabische Emiraten
TypePrivate · flagship brand of Reportage Group
Actieve projecten1
Instapprijsvanaf 14M AED
SIGNATURE COMMUNITIES

Cosmo Developments vlaggenschip bestemmingen.

Branded ultra-luxury
BRABUS Island
Al Seef / Al Raha Beach, Abu Dhabi — in partnerschap met BRABUS GmbH. 352 appartementen + 96 villa's. $1.1B verkocht in 48 uur. Oplevering Q1 2029
Branded villas
BRABUS Villas (Chapter 2)
Een voortzetting van het BRABUS-project — een nieuwe villacollectie
Townhouses
Taormina Village
Dubailand — luxe rijwoningen (townhouses)
Residential towers
Diva Towers
Yas Island, Abu Dhabi
WAT HEN ONDERSCHEIDT

Wat maakt Cosmo Developments bijzonder.

Vastgoedtypes AppartementenPenthousesRijwoningen (townhouses)Villa'sDuplexenBranded residences
Prijssegment Ultra-luxe

Kenmerkende stijl

Branded ultra-luxe in partnerschap met topmerken. De samenwerking met BRABUS (een fabrikant van ultra-high-performance voertuigen) is de eerste in zijn soort in de VAE — automobiele esthetiek vertaald naar vastgoed.

1 ACTIEF PROJECT

Alle projecten van Cosmo Developments.

Live uit de catalogus — gesorteerd van laagste naar hoogste prijs. Klik op een kaart voor de volledige vastgoedpagina.

GOED OM TE WETEN

Veelgestelde vragen over Cosmo Developments.

Wie is de eigenaar van Cosmo?+

Cosmo Developments is het vlaggenschipmerk van Reportage Group — een van de grootste vastgoedgroepen in de VAE (opgericht in 2014). Onder leiding van Andrea Nucera (CEO).

Wat is BRABUS Island?+

Het vlaggenschipproject, in partnerschap met het Duitse Brabus GmbH (een fabrikant van ultra-high-performance voertuigen). 352 appartementen + 96 villa's in Abu Dhabi. $1.1 billion (AED 4.2B) verkocht binnen 48 uur na de lancering — een wereldwijd verkooprecord. Oplevering Q1 2029.

Wat is Shoma Bay?+

Een wereldwijde expansie — een partnerschap met Shoma Group voor een $410M-project in Miami (North Bay Village). Het bewijs dat de groep ook buiten de VAE actief is.

WELLICHT OOK INTERESSANT

Vergelijkbare ontwikkelaars.

Chat with Lana